KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 8225533
nr 822 5533
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Tusch, Björn Berg (1923-2008), folkvimmel, signerad, motivets mått: 38x25
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 april 2013
kl 21:03:48
800 kr
300 kr
600 kr
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg